Vi har i dag økende etterspørsel etter kjøtt, og oppfordrer derfor deg som kanskje ikke leverer hos oss, om å prøve oss.
Vi har nå i ukene fremover et ekstra sesongbasert avtaletillegg på leveranse av storfe på 1,40 pr kg og øket kjøttfetillegg på kr 3,- pr kg.
Det er dermed mulig å oppnå et tillegg på innmelding av kjøttfe på opp til kr 8,90 pr kg i tillegg til høye avregningspriser og tilskudd.
Det er også et dielam/sommerlam tillegg på kr 10 pr kg. Se linkene under for fullstendige priser og tillegg.
De økte tilleggene gjelder selvfølgelig alle våre produsenter.
Vi har etter nyttår gjort en del justeringer på våre priser, slik at vi skal være meget attraktive som foretrukkent slakteri.
Vi legger også stor vekt på dyrevelferd og kortreist mat fra Sørlandets eneste slakteri. Om du har dyr som skal slaktes,
er det flott om du melder de inn så fort som mulig. Se våre oppdaterte betingelser her:
for storfe: Klikk her
for småfe: klikk her
For innmelding av dyr til slakt og livdyrsalg, klikk her
Om du ønsker en uforpliktende hyggelig prat om leveranse, ring 95056700 eller send mail til odd.rune@slaktereide.no